UpToDate

Tıbbi uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24.5 MB
  • Version 3.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Wolters Kluwer Health | UpToDate
UpToDate; ilaç konularının ve klinisyenlerin bakım noktasında tavsiyelerinin yer aldığı en iyi uygulamalardan biridir.

Kolay arama tuşu ile dilediğiniz ilaca kolayca ulaşabileceğiniz UpToDate uygulaması mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Klinik soruların tamamına ulaşabileceğiniz bu uygulamada hasta bakımı ve hastane performansı ile ilişkili olduğunu teyit eden 30?u aşkın araştırma çalışması da yer alıyor.

Hastalara ve sağlık personellerine konu ve grafik desteği de sunan UpToDate uygulaması kolay ara yüzü ile kullanıcılarına sunuluyor. Merak ettiğiniz ve bilgi sahibi olmak istediğiniz konular hakkında kolayca bilgilenebileceğiniz bu uygulama sayesinde klinik sorularınız anında cevap bulacaktır.

Klinik temelli olan UpToDate uygulaması, klinik bilgileri içeren lider klinik karar destek kaynaklarındandır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamada ilaç konularını ve klinisyenlerin bakım noktasında güvenilir tavsiyeleri bulunmaktadır.

En iyi uygulamalardan biri olan UpToDate uygulaması otomatik tanımlama özelliğine sahiptir. Kolay arama tuşu ile dilediğiniz ilaca ve soruya ulaşabileceğiniz bu uygulamada ücretsiz CME- CE ve CPD kredisi kazanabilirsiniz.

Yer imleri ve geçmişi hakkında da bilgi sahibi olabileceğiniz bu uygulamada mobil cihazlar için optimize edilmiş tıbbi hesap makineleri de yer alıyor.

 

Daha Fazla Göster
UpToDate indir
DİĞER SÜRÜMLER