UpToDate

Tıbbi uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24.5 MB
  • Version 3.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma UpToDate
Mobil cihazlar için optimize edilen UpToDate uygulamasında klinik soruların tamamına ulaşabilirsiniz.

Hasta bakımı ve hastane performansı ile ilişkili olduğunu teyit eden 30'u aşkın araştırma çalışmasının konusu olan UpToDate uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Klinik temelli olan bu uygulama, klinik bilgileri içeren lider klinik karar destek kaynaklarındandır.

İlaç konularını ve klinisyenlerin bakım noktasında güvenilir tavsiyelerinin yer aldığı  en iyi uygulamalardan biri olan UpToDate uygulaması otomatik tanımla özelliğine de sahiptir.

Kolay arama tuşu ile dilediğiniz ilaca ve soruya ulaşabileceğiniz bu uygulamada ücretsiz CME- CE ve CPD kredisi kazanabilirsiniz. Yer imleri ve geçmişi hakkında da bilgi sahibi olabileceğiniz bu uygulamada mobil cihazlar için optimize edilmiş tıbbi hesap makineleri de yer alıyor.

Hastalara ve sağlık personellerine konu ve grafik desteği de sunan UpToDate uygulaması kolay ara yüzü ile kullanıcılarına sunuluyor. Merak ettiğiniz ve bilgi sahibi olmak istediğiniz konular hakkında kolayca bilgilenebileceğiniz bu uygulama sayesinde klinik sorularınız anında cevap bulacaktır.

Sizde UpToDate uygulamasını ücretsiz olarak mobil cihazlarınıza hemen şimdi yükleyin, size sunulan fırsatlardan yararlanın!

Daha Fazla Göster
UpToDate indir
DİĞER SÜRÜMLER